Prosím, neberte články z let 2008, 2009 a 2010 příliš vážně. Byla jsem malá a blbá;) Děkuji:)
18.5. 2012: Nový design, ještě budu muset vychytat pár much..
29.5. 2012: 3. kapitola!!
24. 6. 2012: Nový design ^^
17. 7. 2012: Autorka si vzpomněla, že novinky už dlouho neaktualizovala - nastavila nový design

Konec

30. září 2012 v 15:09 | Hádej a uhodneš


Ne, toto není jen konec Super G.I.R.L.S. , ale i celého blogu.
Proč? Klikněte na c.č.

Ehm....takže....jak začít?
Ano....blog jsem zakládala v jedenácti......původně měl být zaměřen na soutěže, příběhy o "doll-maskotce", duely jakýchsi dvou klubů a podobné věci. Původně tak změřen byl, jnže to nevydrželo dlouho - na můj blog totiž chodilo celkem málo lidí, tudíž dělání soutěží nemělo cenu. Tehdy mi to nedocházelo a napsala jsem celkem dost vzteklý článek. Až teď mi dochází, že stejně k ničemu nevedl.
Pak jsem narazila na DDK, zjistila, že se proti nim sepisuje petice, poštvala proti sobě autorku petice a psala jí nejspíš dost hnusné komenty. Za to se teď, dost pozdě, omlouvám.
Další zlom přišel 19. října, kdy se na blogu vyskytl první článek o Super G.I.R.L.S. - příběh, který vznikl jen díky celkem hloupé sázce. Postupem času o nich přibývalo čím dál víc článků - nejprve to byly hlavně obrázky, později se zde měl vyskytnout "seriál". Žádný nakonec nebyl. V první verzi byly nové Strážkyně, v další měly být poslední víly na Zemi atd.
Příběh o doll-maskotce nakonec - částečně díky těm pěti - nevznikl - objevovaly se zde pouze její "fotky".
Poprvé jsem uvažovala o odchodu v dubnu 2009. Kdybych tehdy blog smazala, možná by to bylo lepší.
Postupem času už mě nebavilo dělat hlavní hrdinky v dollmakerech - začala jsem je kreslit v malování. Bohužel, nepatřím mezi dobré kreslíře a je to celkem znát. Díky tomu stupidnímu nápadu se tu vyskytlo nejvíce haterských komentů.
V červnu 2009 jsem začala psát infa o nich. Tehdy už jsem měla doma skener, takže se lidé mohli pokochat mými kresbami na papíře. Byly možná ještě horší než z toho malování, ale to mi nevadilo. Myslela jsem, že ze Super G.I.R.L.S. bude nový fenomén mladých holek, nové W.I.T.C.H.! Hahaha! Bože, já tenkrát byla blbá! Jak by mohly být kopírky animovaného seriálu fenomén?
V červenci přišly první dvě kapitoly mého "úžasného" příběhu. Uh, chce se mi blejt.
V září jsem už se svými "slavnými" hrdinkami oxidovala i na YouTube. bože, takový trapas! Čekám, kdy se ty trapný videa objeví v TyTrubko jako "Trapas století".
V říjnu byla na blogu oslava prvního roku jejich existence. Slavila jsem ji sama.
V prosinci samozřejmě mé dvanáctileté (tehdy) já muselo napsat článek, jak už jsou Super G.I.R.L.S. taky na blingee.com. OMG!
Během roku 2010 (spíš ke konci roku) má aktivita celkem klesala. Po sedmé kapitole zveřejněné na blogu jsem si řekla: "Dost! Ty máš na to vymyslet o nich lepší příběh!" Díkybohu, jsem přestala přidávat své škaredé kresby. V prosinci přibyl poslední článek a po něm se blog měl propadnout do zapomnění.
Bohužel, v dubnu 2012 jsem se nudila, tudíž přišly naše neslavné hrdinky zpátky. Nadšení z psaní jejich příběhů mi vydrželo necelé čtyři měsíce. Pak jsem se zažrala znovu do NT a užívala si event. Po návratu sem mi došlo, že je ten příběh kravina a tyto dívky nikdy neměly místo v mém srdci, ačkoliv jsem tvrdila opak. Hlavní důvod je však ten, že mám ještě jeden blog - na něm jsem naštěstí nezvěřejňovala tuto partu,díky tomu se tam můžu stále vracet.

Pro ty, co to byli líní číst: Na tento blog už nic nepřibude, protože sem stejnak nikdo nechodí a příběh, který jsem sem dávala, je strašná PÍČOVINA.
Byla by však škoda tenhle blog nechat zmizet - nemá zrovna špatnou adresu. Pokud byste někdo měl zájem, napište mi na mail terytrojanova@seznam.cz
Když se někdo ozve do měsíce, vymažu veškerý obsah a pošlu dotyčnému heslo na čistý blog. Jestli se tak nestane, blog prostě zruším a tečka.
Teď ještě kouknem na historii v záhlavích:
A poslední:

Tímto se loučím.
Vaše
Irma007/Terik3333/odpůrkyně blogerštiny/atakdále
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama