Prosím, neberte články z let 2008, 2009 a 2010 příliš vážně. Byla jsem malá a blbá;) Děkuji:)
18.5. 2012: Nový design, ještě budu muset vychytat pár much..
29.5. 2012: 3. kapitola!!
24. 6. 2012: Nový design ^^
17. 7. 2012: Autorka si vzpomněla, že novinky už dlouho neaktualizovala - nastavila nový design

Lucka - Info o ní

29. června 2012 v 18:59 | Hádej a uhodneš |  Lucka Citronová
Lucka má osobitý styl psaní ;)

Bylo, nebylo, v jedné zemi, která se jmenovala Česká republika, se jednoho dne (konkrétně 6.3.) narodilo děvčátko. Rodiče jej pojmenovali Lucie, ale všichni ji oslovovali Lucko nebo Lucinko.
Tato holčička rostla jako z vody, stejně jako její kudrnaté blonďaté vlasy, co ji lechtaly na ramenou.
Tato holčička měla velmi ráda růžovou barvu. Měla také velmi velkou představivost a uměla nádherně kreslit. Svoji fantazii využívala i k vymýšlení pohádek, do kterých často utíkala před ošklivým světem.
Proč utíkala? Za to mohli zlí lidé kolem ní, kteří jí ubližovali. Nebyli to ani tak zlí lidé, jako spíš zlé děti. Už od prvního dne prvního školního roku ji šikanovaly. Ona se neuměla bránit, což motivovalo útočníky, aby byli hrubější a hrubější. Když to už zašlo příliš daleko, rozhodli se její rodiče, že se odstěhují a ona půjde na jinou školu. Školu, kde by toto děvče nikdo nešikanoval.
Hrubě se zmýlili! Jakmile Lucinka přišla do školy, ihned se do ní pustili kluci i holky. Téměř všichni kromě jediné holky- Inky. Ta se jí naopak zastávala. Z těhle dvou se staly nejlepší kamarádky a obě doufají, že to tak zůstane.
Jednoho dne se však stalo něco nečekaného - Lucka dostala magické schopnosti, aby chránila svět před BFF. Nebyla na to sama - spolu s Gabrielou, Inkou, Rachel a Sabinou tvořila pětičlennou partu Super G.I.R.L.S. Vycházela s ostatními všelijak. Gabriela neměla Lucku ráda, pořád neví, proč. Inka a Lucinka byly nejlepší kamarádky, takže spolu vycházely skvěle. Rachel ji také nesnášela a Sabina občas dost hrubě zavtipkovala na její adresu, i když to nemyslela zle.
Odkud tohle všechno vím? Osoba, o které vyprávím, jsem já. Nyní Vám ukážu pár fotek:
Hehe... fotka ve stylu Rachel ;)
mám divný oči, ale jinak pěkný ;)
Já a Inka :) Nejlepší kámošky ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama