Prosím, neberte články z let 2008, 2009 a 2010 příliš vážně. Byla jsem malá a blbá;) Děkuji:)
18.5. 2012: Nový design, ještě budu muset vychytat pár much..
29.5. 2012: 3. kapitola!!
24. 6. 2012: Nový design ^^
17. 7. 2012: Autorka si vzpomněla, že novinky už dlouho neaktualizovala - nastavila nový design

5. kapitola

29. června 2012 v 20:19 | Hádej a uhodneš |  Příběh- Super G.I.R.L.S.

Kapitola 5 - Boj

K nesrovnalostem ohledně nevyléčení Eloise - svým ,,PomstinQejte měě!" jim dala najevo, že se na ni maj vysrat a dál bojovat.

Dny plynuly. Květen se přehoupl v červen a to znamenalo, že většina žáků měla poslední příležitost si opravit známky. Sabina, které učení opravdu nejde, Gabriela, která je ve všem mezi a Rachel, která na to celý rok kašlala a myslí si, že to teď dožene, patřily k nim. V důsledku toho postupně jedna po druhé odpadávaly z tréninku magických sil. První nevydržela nápor školních povinností a tréninku Sabina. Omluvila se všem slovy: ,,Sorry, teď to už faktis nezvládám, ale až bude po všem, zas se přidám!" ,,Když na to příde, já tu fakt s váma nechci bejt, a když mám možnost se z týhle šaškárny ulejt, i když jde o otravné učení, využiji toho!, " zareagovala Rachel. Dál tedy chvíli pokračovaly jen tři. O to více trénovaly, kdyby náhodou došlo ke střetu se zlými silami, tedy nejspíš s BFF. Gabriela nedovolila ani jedné, aby se ulívaly, jenže bylo jasné, že když polovina týmu chybí, nemá cenu procvičovat něco nového. To je ovšem neodlákalo od toho, aby to vyzkoušely.

Dost žáků se o přestávce učilo, ale BFF ne. Mizely na záchod, ačkoliv tam je nikdo neviděl. Je to tím, že se pokaždé teleportovaly do ,,svého klubu" a tam stále trénovaly své magické síly. Už dávno byly připravené si s někým změřit síly, ale ještě nebyla příležitost. Jak jim moudře poradila ,,jejich" elfka: čas jim tu příležitost jednou dá. Chtě nechtě, musely se tím řídit, o to více zatápěly Super G.I.R.L.S. Lily začla ocucávat Jamese hned, jak se objevila nablízku Gabriela a provokativně na ni koukala: Chceš ho zpátQy? NasratinQat! Můj milášeQ! a nahlas pomlouvala Inku, s čímž jí Monika dost pomáhala , Eloise o 106 balila Sabinina ,,vyvoleného" , Cristine trousila všude nadávky na Rachel a SeeeeXy Cats, a Sasha podkopávala Lucce nohy na chodbě se slovy: ,,Qdo je blbounQej, padinQá na hubičQu!" Ani tohle jim však nestačilo, tudíž se rozhodly svoji nenávist dávat najevo i na internetu. Lily si založila na FAKEBOOKU profil s falešným jménem a založila skupinu InQa NeQonečňounQá je jen trapná QravišQáááá! , do které se ihned přidala kupa lidí, kteří ani Inku pořídně neznali a pomlouvali ji, jak je blbá a trapná, Monika si založila antiblog proti Gabriele s názvem ,,GabrielQo, už nezpívánQej!" , i tam chodili lidé, kteřé neměli ani šajna, kdo ta Gabriela je a slepě dávali Monice za pravdu. Cristine zase dělala fotomontáže se SeeeeXy Cats a házela je na blog proti nim, Eloise napsala Sabininu vyvolenému pravdu o tom, že po něm Sabina jede a pěkně ji pomluvila (např. : ChudinQa, pocházinQá ze socácQounQý rodinQy, je šíleňounQá a trochu impulzivní jaQo GabrielQa..) a Sasha psala Lucce výhružné maily. Na všechny antiblogy a skupiny na FAKEBOOKU se přišlo a BFF měly ve škole velký průšvih. Napětí mezi oběma skupinami bylo stále a stále větší, až......

Bylo zrovna krásné červnové prosluněné odpoledne, tři dny před odjezdem na školu v přírodě. Oba týmy náhle teleportovala kouzla vyslaná elfkami do klubovny. ,,Co se kurva děje?, " zeptala se poněkud naštvaně Gabriela. ,,Děvčata, čeká vás souboj se skupinou pomocnic mé zákeřné sestry! Budete vyslány do velmi zvláštní místnosti, ve které musíte získat krystal..." chtěla dokončit Liena, ksyž jí do řeči skočila Lucka s otázkou: ,,Jak máme získat krystal? A kde vlastně bude?" ,,Krystal se bude vznášet ve vzduchu, stačí ho jen chytit do ruky. Vzhledem k tomu, že ho vaše sokyně velmi touží získat, nebude to moc lehký úkol, " odpověděla Liena. ,,A proč bysme ho měly chtít získat? To je ňák důležitej?, " zatvářila se nechápavě Sabina. ,,Ano, je velmi důležitý - zvyšuje magii jeho nositele. Těch krystalů je přesně pět. Tým, kde bude mít více lidí tento krystal, bude mít při závěrečné bitvě výhodu, " řekla jí elfka a poté je teleportovala do velmi zvláštního prostoru. Byla to jakási tmavomodrá krychle. Krystal zářil přímo uprostřed. BFF právě dorazily. ,,TaQ se zase setQávinQáme, trapinQy!, " usmála se sladce Eloise, zatímco se Sasha pomalu posouvala ke krystalu. Sabina její pohyb zaregistrovala a rozběhla se bez přemýšlení vpřed. Ostatní z týmu ji hned následovaly. Náhle je neviditelná síla zvedla do vzduchu a mrštila s nimi o stěnu krychle, po které se pak sesunuly k zemi. Sasha se ke krystalu stále přibližovala a už ho měla na dosah ruky, jenže Inka, která se velmi rychle vzapamatovala, oplatila Sashe to mrštění o stěnu.
(omlouvám se, že na obrázku není krystal...)
,,AuuuuvaaaaajsQýýýý, " zakvičela Sasha, válejíc se na zemi. ,,QlídečeQ, SashenQo, vyléčinQám ti to!" S těmito slovy k ní přiběhla Cristine a opravdu ji vyléčila. ,,DěQánQujůůůů, " usmála se na ni sladce Sasha. Mezitím se Inka rozhodla zaútočit na Eloise. Vypustila proti ní z rukou jakousi zářivě modrou, spíše tyrkysovou energii. ,,To ti nedovolinQám!, " vykřikla Lily a vytvořila před Eloise štít. ,,DěQánQujůůů, LilynQoooo!, " zazubila se Eloise stejně jako předtím Sasha. Monika vzápětí vyskočila do vzduchu, předvadla parádní salto a vytvořila bílou kouli energie, která měla být původně pro Inku, ale vzhledem k tomu, že špatně mířila, ránu schytala Lucka - přímo do hlavy! ,,Počkej, Lucí, vyléčím tě!, " uklidnila ji Inka a dala se do léčení, zatímco Sabina fialovou energií trefila Eloise. Ta se výkřikem ,,PomstinQejte měě!" zhroutila k zemi. Cristine se okamžitě pustila do G.I.R.L.S. Gabrielu dostala docela snadno - ta právě totiž pronikala do Lilyiny mysli a zjistila to, čeho se nejvíce obávala. Lily Jamese zhypnotizovala. Lily zaměstnávala Inku, Rachel hned odrovnala Monika a zrovna se všechny tři pustily do Sabiny a Lucky, když se náhle oba týmy teleportovaly zpátky.

,,Co se děje?, " zeptala se udiveně Gabriela. ,,Prohrály jste, " odpověděla jí stručně Liena. ,,Klid, ještě budete moct zápasit o čtyři krystaly, tak se moc nestresujte..."

,, Jsme nejlepšinQatější!" smály se BFF.

Další sen. Stála před dřevěnou chatkou, z které zářilo bílé světlo krystalu. Rozhodla se, že si ho vezme...... jenže...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama